Informacje dotyczące naboru do zerówek i klas pierwszych

W związku z wprowadzaniem reformy oświaty informujemy, że rekrutacja rozpocznie się w kwietniu br. i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego (NABÓR).
Rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci uczęszczały do naszej zerówki w roku szkolnym 2017/2018 muszą wypełnić wniosek i złożyć go w sekretariacie szkoły w dniach od 10-21.04.2017.
Wnioski będą do pobrania w zakładce: REKRUTACJA i w sekretariacie szkoły.

Nabór do klasy pierwszej w terminie 19.04-05.05.2017. Wnioski będą do pobrania w zakładce: REKRUTACJA  i  w sekretariacie szkoły.

Linki do pobrania dokumentów znajdują się w zakładce: REKRUTACJA/DOKUMENTY DO POBRANIA.
Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja

W związku z pytaniami dotyczącym rekrutacji w roku szkolnym 2017/2018 przypominamy, że dzieci rozpoczynające naukę zarówno w zerówkch, jak i klasach pierwszych będą uczęszczały na zajęcia w budynku naszej szkoły przez cały okres nauki w szkole podstawowej.