Koła zainteresowań

KOŁA ZAINTERESOWAŃ 

rok szkolny 2017-2018

Nazwa koła Dzień i godzina Nauczyciel
Kulinarni odkrywcy

wtorek 13.00-15.00

1x w miesiącu świetlica

p. I. Bajbak
Kangurek matematyczny dla klas II środa 11.45-12.30 p. A. Pawłowicz
Koło czytelnicze dla kl.II czwartek 11.45-12.30

Kółko szachowe

Piłka ręczna dla chłopców kl. III

środa 15.30-17.00

poniedziałek 16.30-17.45

p. H. Bedyński

Piłka ręczna dla dziewcząt kl. IV-VII piątek 16.30-17.45
Piłka ręczna dla chłopów kl. IV-VII piątek 17.45-19.00
 RUGBY poniedziałek 17.45-19.00

Pomoc w nauce uczniom klas I

Koło przyrodnicze dla klas I

wtorek10.50-11.35

środa 12.40-13.25

 p. J. Biernaczyk

Koło lingwistyczne języków wschodnich : rosyjski, białoruski

środa 11.45-12.30

poniedziałek 13.45-14.30

p. V. Chystsiakov

Koło taneczne w świetlicy

Koło języka niemieckiego dla wszystkich chętnych

środa 9.50-10.30

poniedziałek 16.00-16.45

p. A. Ciba

Koło  języka angielskiego kl. III

Pomoc w nauce dla uczniów klas III

środa 13.45-14.30

wtorek 13.45-14.30

p. M. Ciemińska

Koło twórczego myślenia –językowe dla klas II

poniedziałek 14.35-15.20

p. E. Kmita
Koło miłośników zieleni środa 15.30-16.15 p. G. Kubacka

Koło lingwistyczno- filmowe

Szkolne Koło Przyjaciół ZOO

piątek po południu

raz w miesiącu

p. A. Andrzejewska

Pomoc dla uczniów klas VII z matematyki środa 16.05-16.50 p. M. Kasprowicz
Koło matematyczne dla uczniów klas VII środa 15.20-16.05 p. M.  Kasprowicz
Koło plastyczne dla uczniów klas 0-VII poniedziałek 15.00-15.45 p. A. Klimaszewska

Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki dla klasy II A

od grudnia piątek 8.00-8.45

p. E. Kmita
Kółko turystyczno-historyczne –   Z historią wśród przyrody raz w miesiącu w zależności od pogody i wcześniejszych ustaleniach

p. H. Krych

p. J. Zakrzewska

Pomoc w nauce Środa 13.30-14.15 p. H. Krych
Koło matematyczne- przygotowanie do Kangura

poniedziałek 16.20-17.05

p. G. Kubacka
Gry i zabawy edukacyjne dla klas I środa 12.40-13.25 p. H. Lenartowska
Warsztaty decoupage’u               dla klas V-VII wtorek 14.30-15.30

 p. D. Łasińska

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne piątek 10.50-11.35

 

Zajęcia sportowe dla dziewcząt         z kl. V-VII 

Zajęcia sportowe dla dziewcząt        z kl. III-IV 

 

wtorek 15.30-16.30

środa 15.00-16.00

wtorek 16.30-17.30

środa 16.00-17.00

 

 

p. E. Maćkowiak

Pomoc w nauce dla uczniów kl. IVa, Ivb,Va środa 14.30-15.15 p. A. Tobiasiewicz
Pomoc w nauce czwartek 7.10-8.00 p. M. Zwierzyńska

Koło gitarowe 

Pomoc w nauce z matematyki

wtorek 16.20-17.00

wtorek15.30-16.15

p. A. Głuszek

Koło przyrodnicze  dla kl,VIa i VIc

Pomoc w nauce dla uczniów kl.IV

wtorek 08.00-08.45

wtorek 13.45-14.30

p. G. Błoszyk

p. G. Błoszyk

Kształtowanie sylwetki dla klas VI   i VII wtorek 15.30-16.15 p. A. Stachowska
Szkolne koło Caritas dla klas IV-VII Realizacja zgodna z akcjami charytatywnymi p. A. Suszyńska

 Język rosyjski na wesoło dla klas I   i II

Język rosyjski na wesoło dla klas III

wtorek 13,45-14.30

środa 15.30-16,15

p. M. Szczepaniak

Kawiarenka internetowa

Koło ,,Umiem programować’

czwartek 15.30-16.15

środa 15.30-16.15

p. A. Szparaga
Przygotowania do konkursów czwartek 15.20 p. K. Sobolewska

Pomoc w nauce uczniom klas IV a

Pomoc uczniom klasy IV c i IVb

czwartek 13.45-14.30

czwartek 14.35-15.20

p. A. Przybylak                  

Koło teatralne

środa 16.00-17.30

Gimnazjum nr.43

p. H. Zembrowska

p. M. Wochowski

Koło informatyczne z wykorzystaniem języka angielskiego

Piątek 14.35 – 15.20

p. K. Krawczyk

Zajęcia rozwijające umiejętności dla kl.III

Koło czytelnicze dla kl.III

wtorek 15.30-16.15

poniedziałek 16.20-17.05

p. J. Szostak