Konkursy i imprezy

KONKURSY I IMPREZY

rok szkolny 2017/2018

 

 

 

Tytuł konkursu/imprezy Osoba odpowiedzialna Termin
WRZESIEŃ
 „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę” – akcja czytelnicza dla klas I-VI p. M. Wiśniewska X-XII
Dyskoteka Szkolna dla klas IV-VII p. A. Klimaszewska cały rok szkolny
Konkurs plastyczny „PKO”- Cierpliwość i systematyczność to jest to! Dla klas IV-VII p. A. Klimaszewska termin do ustalenia
PAŹDZIERNIK
Konkurs na członków dziecięcego jury festiwalu
ALE KINO! dla klas V-VII
p. M. Postół
p. K. Sobolewska

X

Pasowanie na ucznia SP. 84 p. J. Biernaczyk
p. H. Lenartowska
X
Konkurs plastyczny promujący zdrowie
„Zdrowie to skarb „ dla klas IV-VII
p. A. Klimaszewska termin do ustalenia
Akcja zbiórki kasztanów dla zwierząt p. A. Klimaszewska X
Konkurs na Najciekawszy przepis z dyni dla klas I-VII p. N. Jaskólska
p. I. Bajbak
X
Wystawa prac plastycznych uczniów SP nr 84 p. A. Klimaszewska cały rok
Cztery indywidualne wystawy prac plastycznych dla klas VII P.A. Klimaszewska cały rok
Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka dla klas IV-VI. Organizatorem dyskoteki jest Samorząd Uczniowski p. A. Klimaszewska oraz wychowawcy klas X
Mój Dębiec- konkurs fotograficzny dla chętnych p. N. Jaskólska X-XII
Konkurs plastyczny Mój Przyjaciel Miś p. M. Waligórska
p. G. Górska
X/XI
Koncert  projektu Play against drugs p. A. Kamińska 26.X
Konkurs plastyczny na znak graficzny na
TALON dla klas IV-VII
p. Klimaszewska termin do ustalenia
LISTOPAD
Tydzień edukacji globalnej dla klas IV-VII p. J. Zakrzewska XI

Konkurs Omnibus- wiem prawie wszystko

Dla klas I-III

p. J. Szostak
p. A. Biernaczyk
XI
Święto Niepodległości p. H. Krych
p. M. Ciemińska
XI
Każdy święty chodzi uśmiechnięty dla klas 0-3 p. W. Czistiakow XI

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN

z języka niemieckiego i języka  angielskiego

dla klas IV-VII

p. A. Andrzejewska

p. A. Ciba

p. A. Stachowska

XI

Wielkopolski Konkurs Języka Angielskiego

Dla klas V-VII

p. A. Andrzejewska XI

 Konkurs polonistyczny

,,Językowy zawrót głowy,, w SP nr21

p. H. Krych
p. M. Postół
XI
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla klas
V-VI ew. V-VII etap szkolny

p. M. Postół

p. K. Sobolewska

XI
„Omnibus” dla klas I-III

p. A. Biernaczyk

p. J. Szostak

XI
Konkurs informatyczny dla klas I-III p. Szparaga XI-XII
Dyskoteka z okazji Andrzejek dla klas IV-VI. Organizatorem dyskoteki jest Samorząd Uczniowski p. Klimaszewska oraz wychowawcy XI
GRUDZIEŃ
Konkurs na kartkę świąteczna dla wszystkich chętnych wychowawcy świetlicy XII
Szkolny konkurs „Najciekawsze szopka bożonarodzeniowa” dla klas I-VII p. A. Suszyńska XII
GÓRA GROSZA Akcja dla wszystkich klas

p. J. Szostak

p. G. Górska

p. M. Waligórska

XII
Konkurs na najciekawszy kalendarz adwentowy dla klas I-III p.W. Czistiakow XII
Szkolny konkurs ,, Najpiękniejsza kartka świąteczna, ,dla klas I s. Matuszczak XII
Konkurs opowiadania baśni dla klas IV p. A.Przybylak
p. H. Zembrowska
XII

,,Złota Żabka,, w dziedzinie języka polskiego

org. przez EKOS

p. M. Postół
p. K. Sobolewska
XII
Mikołajki „2017” impreza dla klas IV-VII p. A. Suszyńska XII

Konkurs kolęd i  piosenek świątecznych

 dla klas IV-VII

p. W.Czestiakow XII

Konkurs informatyczny o św. Mikołaju

dla klas II-III

p. A. Szparaga
p. K. Krawczyk
XII

Konkurs Matematyczny miasta Poznania

dla klas IV i VII

nauczyciele matematyki XII
STYCZEŃ
„Dzień Kubusia Puchatka” – akcja czytelnicza p. M. Wiśniewska I

Konkurs informatyczny o Harrym Potterze  

dla klas IV-VII

p. A. Szparaga
p. K. Krawczyk
I

II Wielkopolski Konkurs  Wiedzy Biblijnej

,, Twoje Słowo jest lampą dla moich kroków i światłem na mojej ścieżce,, dla klas IV-VI

p.W. Czistiakow I
Popis talentów muzycznych- kolędy i piosenki świąteczne uczniów klas 0-VII p. A. Kamińska I
 Dyskoteka karnawałowa dla klas IV-VI. Organizatorem dyskoteki jest Samorząd Uczniowski. p. A. Klimaszewska oraz wychowawcy I
LUTY
„Randka w ciemno z książką” – akcja czytelnicza dla klas I –VII p. M. Wiśniewska II
,,Palić nie palić- oto jest pytanie,, - projekt organizowany dla klas V-tych przez Sanepid p. J. Zakrzewska II semestr
Obchody „DNIA KOTA”

p. G. Górska

p. E. Kmita

p. M. Szczepaniak

II
Dyskoteka z okazji Walentynek dla klas IV-VI. Organizatorem dyskoteki jest Samorząd Uczniowski. p. A. Klimaszewska oraz wychowawcy II
Poczta Walentynkowa p. A. Klimaszewska II
MARZEC
Tydzień Zdrowia dla klas 0-VII p. A. Stachowska III-IV

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Panda”

z języka niemieckiego dla klas IV-VII

p. A. Stachowska
p. A. Ciba
III
Konkurs matematyczny dla kl. I-III p. H. Lenartowska
p. G. Kubacka
III
Dzień Teatru p. H. Zembrowska III
Kangur matematyczny dla klas IV-VII

nauczyciele

matematyki

III
Mały Konstruktor dla klas IV-VII

nauczyciele

matematyki

III
Tydzień Europejski

członkowie zespołu

humanistycznego

III

Konkurs na plakat „ Jestem bezpieczny w sieci”

 dla klas I-VII

p. A. Szparaga

p. K. Krawczyk

III
Złota Żabka Matematyczna  dla klas IV-VII

nauczyciele

matematyki

III
XII Wielkopolski Konkurs Plastyczny Znaki Wiary ,,Obdarowani owocami Ducha ,, dla klas IV-VI

p. W. Czistiakow

p. A. Suszyńska

III

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu

Wielkopolskim dla klas IV-VII

p. H. Krych III
Dzielnicowy konkurs matematyczno-przyrodniczy „Dąbczak” dla klas V-VI

p. M. Kasprowicz

p. G. Błoszyk

p. J. Zakrzewska

III/IV
KWIECIEŃ
Konkurs informatyczny - Prezentacja o zdrowiu
dla klas IV-V

p. A. Szparaga

p. K. Krawczyk

IV

Teledysk o zdrowiu- konkurs informatyczny

dla klas VI-VII

p. A. Szparaga
p. K. Krawczyk
IV
Mistrz tabliczki mnożenia konkurs dla klas IV-VII Nauczyciele
matematyki
IV
,, Kocham mój Poznań „ konkurs wiedzy o mieście dla klas VI p. J. Zakrzewska
p. H. Krych 
IV

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

,, I’m the best w SP 84 dla klas IV-VII

p. A. Andrzejewska IV
Szkolny konkurs recytatorski dla klas IV-VI p. H. Krych
p. K. Sobolewska
p. A. Przybylak p.H.Zembrowska
IV

Miejski konkurs ortograficzny „GŻEGŻÓŁKA”  

dla klas I-III

p. M. Waligórska
p. E. Kmita
p. M. Szczepaniak
IV
Konkurs Matematyczny dla klas I-III p. H. Lenartowska
p. G. Kubacka
IV
MAJ
Konkurs gwary poznańskiej + projekt
dla klas V-VII
p. H. Krych
p. A. Kamińska
p. A. Suszyńska
V

Gra miejska dla uczniów szkół wildeckich

II edycja

p. H. Krych
p. A. Kamińska
V

Międzyszkolny konkurs recytatorski

dla klas IV-VI w SP nr 5

p. M. Postół
p. K. Sobolewska
V
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Informatyczny „Matematyka z myszką” dla klas VI  p. Kasprowicz V
„ŚWIĘTO KSIĄŻKI” – konkurs dla klas I-III p. M. Ciemińska
p. G. Kubacka
p. A .Pawłowicz
p. D. Wyrwa
V
Ogólnopolski Konkurs Piosenki Religijnej Sremsong’2017 dla klas V-VII  p. A. Suszyńska V

Konkurs informatyczny

 dla klas IV-VI

p. A. Szparaga V
Konkurs matematyczno-informatyczny w SP nr 5 p. A. Szparaga V
CZERWIEC
Konkurs recytatorski „Uśmiech dziecka”
dla klas I-III
SP nr 79 VI
Gra terenowa w Dębinie dla klas VI p. A. Kamińska VI
Konkurs piosenki wakacyjnej dla klas 0-VII p. A. Kamińska VI