Finaliści i laureaci konkursów międzyszkolnych w I semestrze 2016/1917

  • I miejsce dla naszej szkoły (nagroda 2000 zł) za liczny udział w imprezie sportowej "W drodze do maratonu"
  • Julia Kucharczyk III c wyróżniona w konkursie "Drzewa naszych parków i lasów" w SP nr 4
  • Nina Jaskólska III c - II miejsce, Kacper Czajka IV c- wyróżnienie w konkursie na projekt gry mankalia-kalacha organizowanym przez Stowarzyszenie "Kuniec Dymbiec"
  • Wiktor Nowak IV c, Wiktoria Kusik VI c- wyróżnienia w konkursie Zimowe Poezjobranie w ZS nr 2
  • Faustyna Nawrot V c, Dominik Kowalski V c, Sandra Przybecka V a- II miejsce w konkursie "Językowy zawrót głowy" w SP nr 21
  • Franciszek Rosada VI b finalistą konkursu matematycznego organizowanego w SP nr 19
  • Bartosz Nowicki IV a - laureat nagrody I stopnia w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla  Uczniów Klas Czwartych Miasta Poznania í Okolic

Uczniowie, którzy zdobyli nagrody i wyróżnienia w II semestrze 2016/2017

  • Wiktor Nowak IV c- I miejsce, Natalia Bukowska V a- II miejsce, Wiktoria Kusik VI c- II miejsce, Patrycja Włodarek IV b-II miejsce, Zuzanna Osowska VI a- III miejsce w międzyszkolnym konkursie ortograficznym w SP nr 5
  • Julia Bagrowska, Zofia Betka, Franciszek Rosada VI b - I miejsce w konkursie"Kocham mój Poznań"
  • Jakub Przybył VI c laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Bartosz Nowicki IV a laureatem Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego PANDA
  • Zofia Betka VI b, Maja Kubot, Iga Garsztka, Jakub Przybył VI c wyróżnieni w ww. konkursie
  • Iga Garsztka VI c, Kacper Gruszka VI c, Zofia Betka VI b laureatami Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego PANDA
  • Bartosz Sołtyński z VI b wyróżniony w ww.konkursie
  • Patrycja Włodarek IV b, Lidia Kasprzyk V a - I miejsce, Martyna Strzyżewska III b - II miejsce w konkursie piosenki angielskiej
  • Miron Gronowski IIIa- I miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym GŻEGŻÓŁKA
  • Michał Piętka III d - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
  • Piotr Von Oppeln- Bronikowski III a - II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Sprawnie piszę"
  • Julia Kucharczyk III c - wyróżnienie w konkursie "Drzewa naszych parków i lasów"
  • Bartosz Nowicki IV a laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"
  • Tobiasz Wawrzyniak IV b, Marta Brorsson VI b, Franciszek Rosada VI b - wyróżnieni w ww. konkursie
  • Franciszek Rosada VI b finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
  • Julia Bagrowska, Zofia Betka, Franciszek Rosada VI b - II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym "Dąbczak"
  • Bartosz Nowicki IV a laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Matematyczny KINGS"

 

Zwycięzcy konkursów w roku szkolnym 2015/2016

• Klasy I-III
• Miron Gronowski II a-II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym Gżegżółka 2016
• Bartosz Nowicki III a laureatem Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny (Maluch)
• Joanna Rosada II c-IV miejsce w międzyszkolnym konkursie "Sprawnie piszę"
• Wiktor Nowak III c- I miejsce w konkursie na plakat reklamowy "Przeczytaj tę książkę"
• Wiktor Nowak III c -I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Poznaniu
• Nina Jaskólska II c-I miejsce, Julia Zaprzalska II c-II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Czerwiec 1956 w odsłonie filatelistycznej"
• Nina Jaskólska II c-wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Koty, kocięta..."
• Klasy IV-VI
• Faustyna Nawrot IV c laureatką Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania
• Zofia Betka V b, Maja Knaflewska V a, Zuzanna Płończak V a-I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Językowy zawrót głowy"
• Zuzanna Osowska V a-II miejsce, Maja Knaflewska V a-wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Rusz głową!"
• Zofia Betka V b, Maja Knaflewska V a, Franciszek Rosada V b- I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Spotkanie na Olimpie"
• Mateusz Bogusławski VI b -finalistą Wojewódzkiego Konkursu o Powstaniu Wielkopolskim
• Jan Goliński IV a- I miejsce, Dominik Kowalski IV c-II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zamku Królewskim w Poznaniu
• Maja Kubot V b-I miejsce, Bartosz Sołtyński V b-II miejsce, Faustyna Nawrot IV c-III miejsce Szymon Korcz IV a i Dominik Kowalski IV c-wyróżnienia w międzyszkolnym konkursie czytania w języku angielskim "I'm the best"
• Jakub Przybył V c-III miejsce (laureat), Maja Kubot V c-VII miejsce (laureatka), Natalia Bukowska IV a, Bartosz Sołtyński V b, Zofia Betka V b, Franciszek Rosada V b, Zuzanna Płończak V a, Michał Ejankowski V a, Jacek Łabędzki VI c-wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego GALILEO
• Jakub Przybył V c-I miejsce (laureat), Maja Kubot V c-III miejsce (laureatka) w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego PANDA
• Norbert Serdak VI c finalistą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
• Norbert Serdak VI c, Jędrzej Łakiewicz VI a, Jacek Łabędzki VI c-III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Informatycznym "Matematyka z myszką"
• Alicja Dura, Mikołaj Dolata, Olga Prostak z VI b- I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym Dąbczak
• Dominik Kowalski IV c-II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Mistrz tabliczki mnożenia i dzielenia"
• Michał Ejankowski V a, Krzysztof Kostrzewa VI a, Jan Ciesielski, Jędrzej Burzak, Jacek Łabędzki VI a-III miejsce w Eko-rajdzie drogrami rowerowym Poznania