Uczniowie klas 7a, 8a i 8b spędzili kilka aktywnych dni na Zielonej Szkole w ośrodku SunSport w Giewartowie.
Podczas pobytu nie było czasu na nudę! Uczestnicy brali udział w wielu ciekawych zajęciach i wyzwaniach, takich jak spływy kajakowe, labirynt linowy, arena ninja oraz gra edukacyjna „Miasto walczy”. Nie zabrakło również innych aktywności sportowych, integracyjnych i rekreacyjnych.
Wyjazd był doskonałą okazją do aktywnego wypoczynku, rozwijania współpracy w grupie, zdobywania nowych doświadczeń oraz wspólnego spędzania czasu poza szkolnymi murami.








